zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Soutěž pro školní třídy: Přineste staré mobily do Zoo Brno a vyhrajte!

31.03.2012
Obecné
Ekologické vzdělání a výchova
Recyklace
Soutěž pro školní třídy: Přineste staré mobily do Zoo Brno a vyhrajte!

Již druhým rokem pokračuje projekt na podporu strážců pralesa a ochranu goril v kamerunské rezervaci Dja. Nyní Zoo Brno vyhlašuje soutěž pro školáky, kteří v případě, že vyberou co největší množství mobilních telefonů k recyklaci, mohou vyhrát pro svou třídu volný vstup do Zoo Brno - i s průvodcem.

Úkolem školáků, kteří se do soutěže zapojí, je vybrat co největší množství nefunkčních telefonů, které moh...ou od 1. 4. do 31. 5. 2012 průběžně odevzdávat v brněnské zoologické zahradě, a to pracovníkům Propagačně-vzdělávacího úseku, případně je nechat řádně označené na služební vrátnici. Třída, která vybere největší množství telefonů, získá volný vstup do brněnské zoologické zahrady, a to se speciálním průvodcem. Nezapomeneme však ani na třídy, které skončí na druhém a třetím místě, ty se mohou, kromě volného vstupu do Zoo Brno, zúčastnit výukového programu dle vlastního výběru. Výherci budou vyhlášeni 1. června 2012!

Projekt na podporu strážců pralesa a ochranu goril v kamerunské rezervaci Dja byl zahájen v roce 2010 a jeho cílem je vybrat a předat k recyklaci co největší množství vysloužilých mobilních telefonů. Za každý telefon společnost REMA Systém totiž vyplácí 10 Kč, které jsou následně použity na nákup vybavení pro strážce kamerunské rezervace, ve které žijí mimo jiné i gorily. Více o projektu naleznete: www.zoobrno.cz

ZDROJ: ZOO Brno

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
19
1. 2018
19-21.1.2018 - Seminář, školení
Praha 6
22
1. 2018
22-25.1.2018 - Veletrh, výstava
Ostrava
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí