zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Priorita o veřejné podpoře

19.12.2012
Obecné
Priorita o veřejné podpoře

Informace o současných i chystaných změnách, které se dotýkají i projektů podporovaných z Operačního programu Životní prostředí, přináší Priorita v rozhovoru s místopředsedou Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Hynkem Bromem.

Od srpna letošního roku platí novela zákona o veřejné podpoře. Avšak další změny v oblasti veřejné podpory chystá i Evropská komise. Od nových pravidel si slibuje intenzivnější hospodářské oživení všech členských států a úspornější vynakládání veřejných výdajů při omezenějším narušování hospodářské soutěže.

Neméně zajímavé informace poskytuje i Petr Donner z Informačního centra Operačního programu Životní prostředí. To bylo před více než třemi roky otevřeno v prostorách Ministerstva životního prostředí. Jeho hlavním cílem je zodpovídat otázky široké veřejnosti, týkající se Operačního programu Životní prostředí, informovat o možnostech získání dotací, přinášet aktuální informace o připravovaných nebo vyhlášených výzvách a prezentovat výsledky programu.

Součástí aktuální Priority jsou i články popisující úspěšně zvládnuté projekty podpořené z Operačního programu Životní prostředí.

Priorita 10-11/2012

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí