zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Kraj hodnotil zemědělskou a ekologickou činnost

20.04.2004
Zemědělství
Kraj hodnotil zemědělskou a ekologickou činnost
LIBERECKÝ KRAJ - Úspěchy a neúspěchy v zemědělství a ekologii za uplynulé volební období Libereckého kraje hodnotili nejen zástupci kraje, ale i představitelé neziskových organizací, zemědělci či pedagogové ze zemědělského školství. Právo o tom informovala mluvčí Libereckého kraje Linda Futerová.
S iniciativu zhodnotit dosavadní bilanci v oblasti zemědělství přišel radní pro zemědělství Radim Zika (ODS). \"Za významné pokládám, že již od ledna 2001 začala intenzívní spolupráce mezi Libereckým krajem a nevládními agrárními organizacemi. Výsledkem toho je, že Liberecký kraj jako první v republice přijal koncepci rozvoje zemědělství,\" řekl Zika. Podotkl také, že kraj přispívá v resortu nemalými částkami na vzdělávací akce a věnuje výraznou pozornost doprovodným akcím.
\"Tradicí se již stalo pořádání Krajských dožínkových slavností, které se setkaly s velkým ohlasem. Pozornost je a byla věnována prosazování zájmů zemědělců nejen v rámci České republiky, ale i směrem do Evropy,\" pokračovala Futerová.
Zdroj: Právo

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí