zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Mezinárodní konference Environmentální účetnictví a indikátory udržitelného rozvoje

28.09.2005
EMS
Mezinárodní konference Environmentální účetnictví a indikátory udržitelného rozvoje

která se konala ve dnech 25.-27. září 2005  - pod záštitou ministra životního prostředí a předsedy Českého statistického úřadu, organizovaná Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a Karlovou univerzitou – Centrem pro otázky životního prostředí.

Mezinárodní konference pořádaná pod záštitou ministra životního prostředí a předsedy Českého statistického úřadu, organizovaná Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a Karlovou univerzitou – Centrem pro otázky životního prostředí v rámci projektů VaV 1C/4/17/04: Aplikace environmentálního účetnictví (projekt podporovaný Ministerstvem životního prostředí) a INFOSDEV EVG3-CT-2002-80007: Informace o udržitelném rozvoji – Vzdělávání, ekonomické nástroje a indikátory (projekt podporovaný Evropskou Komisí), která se uskutečnila pod názvem „Environmentální účetnictví a indikátory udržitelného rozvoje“.

Cílem konference bylo podporovat podvědomí o konceptech a nástrojích udržitelnosti využívajících indikátory a environmentální účetnictví jako podklad pro zlepšení interpretace. Sdílet s účastníky vědomosti o aktuální situaci v environmentálním účetnictví na makro a mikro úrovni rovněž v oblasti indikátorů udržitelného rozvoje. Otevřít diskusi o dalším směru rozvoje v oblasti environmentálního účetnictví a indikátorů udržitelného rozvoje.

Ke stažení abstrakty z konference: česky - english

Zdroj: MŽP

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí