zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Jak budou vypadat parky na Vinicích?

06.01.2006
Příroda
Jak budou vypadat parky na Vinicích?

Chcete ovlivnit budoucí podobu parků na Vinicích? Pokud ano, tak jste zváni 12.1.2006 do 7. základní školy na Vinicích (Brněnská ulice). Od 17:00 zde proběhne veřejná diskuse k návrhu budoucí podoby vinických parků. První park se plánuje do prostoru za  Lochotínským  amfiteátrem. Dále pak povede podél zoologické zahrady a bude končit  až u obytné zóny Sylván. Druhý park je plánován do nevyužívané lokality na Chmelnicích.

 

Lednová diskuse navazuje na veřejné plánování, které proběhlo v listopadu 2005.  V rámci tohoto setkání měli obyvatelé sidliště Vinice možnost společně s architekty plánovat, co si v nových parcích přejí. Kdo neměl příležitost se veřejného plánování zúčasnit, tak mohl vyplnit anketu, která byla k dispozici na webových stránkách www.cpkp.cz. Anketu mohli také obyvatelé Vinic vyplnit přímo na sídlišti, kde šetření také probíhalo.

 

Cílem lednového projednání je diskutovat již vytvořené architektonické návrhy budoucích parků. Na základě výstupů z diskuse pak budou vytvořeny konečné architektonické plány parků na Vinicích.

 

Projekt Zelená pro Vinice realizuje společně město Plzeň, Útvar koncepce a rozvoje města Plzně a občanské sdružení Centrum pro komunitní práci západní Čechy za finanční podpory  z projektu LHASA (iniciativa EU INTEREG IIIB CADSES). Více informací můžete získat na telefonním čísle 377 329 558 a 777 793 725, nebo na e-mailové adrese tomas.svoboda@cpkp.cz.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí