zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Konference „Systém účetnictví a reportingu udržitelného rozvoje na mikroekonomické a makroekonomické úrovni“

17.01.2006
EMS
Konference „Systém účetnictví a reportingu udržitelného rozvoje na mikroekonomické a makroekonomické úrovni“
Konference se uskuteční ve dnech 22.-24. května 2006 v Brně v prostorách Výstaviště jako doprovodná konference společného mezinárodního veletrhu ENVIBRNO a VOD-KA.

Ministerstvo životního prostředí ve spolupráci s Univerzitou Pardubice, Univerzitou J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Masarykovou univerzitou v Brně připravuje mezinárodní konferenci zaměřenou na problematiku účetnictví a reportingu udržitelného rozvoje

„Systém účetnictví a reportingu udržitelného rozvoje na mikroekonomické a makroekonomické úrovni“.

Konference se uskuteční ve dnech 22.-24. května 2006 v Brně v prostorách Výstaviště jako doprovodná konference společného mezinárodního veletrhu ENVIBRNO a VOD-KA.

V rámci této mezinárodní konference mohou účastníci na volnou vstupenku navštívit zahájení společného mezinárodního veletrhu ENVIBRNO a VOD-KA a jeho další doprovodné programy.

V současné době je formulován program této konference. Pokud budete chtít prezentovat své zkušenosti v dané oblasti, zašlete, prosím, do 30. ledna 2006 na níže uvedenou adresu abstrakt příspěvku.

Plný příspěvek bude třeba, v případě že bude přijat, zaslat do 31. března 2006 v anglickém nebo českém jazyce pro sborník příspěvků.

Požadavek na zajištění noclehu v jedno či dvoulůžkovém pokoji společně s termínem, prosím, sdělte take do 30. ledna 2006.

Konference je organizována bez vložného.

Srdečně Vás  zveme a těšíme se na setkání na této mezinárodní konferenci.

 Ministerstvo životního prostředí ČR

odbor ekonomiky životního prostředí

Vršovická 65

110 10 Praha 10

e-mail: alena_krejcova@env.cz

 

 

 

The Ministry of the Environment of the Czech Republic with the University of Pardubice, the Jan Evangelista Purkyně University in Usti nad Labem  and the Masaryk University in Brno would like to invite you to the international conference

“The System of Sustainable Accounting and Reporting on micro-economical and macro- economical level”.

The conference will be held between the 22nd and 24th of May 2006 at the Trade Fairs Centre in Brno. The conference will be a part of the international fairs “ENVIBRNO” and “VOD-KA”.

Within the framework of this international conference you will have the opportunity to visit the opening session of the international fairs and many other workshops.

The detailed programme of the conference is under preparation. If you are interested in presenting your paper at the conference, please, send the abstract of your presentation to the address below, together with your requirements for accommodation, until the 30th of January.

In case that your abstract is accepted, you will be kindly asked to send the whole paper until the 31st of March 2006.

The whole conference is free of charge and it will be held in Czech and English. 

 Best regards,

 The Ministry of the Environment of the Czech Republic

The Department of Environmental Economics

Vršovická 65

110 10 Prague 10

The Czech Republic

e-mail: alena_krejcova@env.cz

 

 

Zdroj: MŽP

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí