zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na slavnostní podpis dotace pro Ústecký kraj

24.02.2006
Příroda
Pozvánka na slavnostní podpis dotace pro Ústecký kraj

pondělí 27. února 2006 podepíší ředitel odboru vnějších vztahů MŽP Jakub Kašpar a náměstek hejtmana Ústeckého kraje Radek Vonka rozhodnutí o finanční podpoře projektu „Ústecký kraj – kraj přírody i člověka“ [1].  Projekt Ústeckého kraje, který je také jeho hlavním koordinátorem, získá podporu více než 11 miliónů korun. Projekt je založen na partnerství veřejné správy i neziskového sektoru [2] a přispěje mj. k přímému vytvoření 13 pracovních míst.

 

Tisková konference spojená se slavnostním podpisem bude zahájena v 10:00 v budově B Krajského úřadu Ústeckého kraje, Velká Hradební 3118/48, v přízemí budovy (zasedací místnost č. 04).

 

 

Poznámky:
[1] Projekt byl podpořen ve 2. kole Výzvy grantového schématu „ Síť environmentálních informačních a poradenských center“, vyhlášeného MŽP v rámci opatření 4.2 Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů, v němž se rozdělují prostředky Evropského sociálního fondu (ESF) na projekty neinvestičního charakteru. Přidělená dotace je hrazena ze 75% z prostředků ESF a z 25% z prostředků státního rozpočtu (MŽP).

 

[2] Partnery projektu jsou Středisko ekologické výchovy SEVER Litoměřice, ČSOP TILIA Ústí nad Labem, EKODOMOV se sídlem v Praze, Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem, Podkrušnohorský zoopark Chomutov a Střední školy Educhem, a.s., se sídlem v Mostě.

 

Další informace:

http://www.env.cz/AIS/web.nsf/pages/op_lidske_zdroje
http://www.esfcr.cz
http://www.kr-ustecky.cz

http://www.sever.ecn.cz

http://www.zoopark.cz

http://www.volny.cz/tiliacz

http://fzp.ujep.cz

http://ekodomov.cz

http://educhem.cz

Zdroj: MŽP

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí