zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Toulky jarní přírodou s novým průvodcem

05.03.2006
Příroda
Toulky jarní přírodou s novým průvodcem

Již to nebude dlouho trvat, kdy zpod zbytků posledního sněhu nesměle vykouknou první sněženky, neklamné to příznaky blížícího se jara. Kdo z nás by se po letošní, obzvláště vydařené zimě, netěšil na sluníčkem prozářené výlety do zelenající se přírody?

Často na nich zavítáme do míst, která dobře známe a o nichž si myslíme, že nás nemohou ničím novým překvapit. Možná nemohou, možná mohou. Své o tom vědí zaměstnanci Městského informačního centra v Kopřivnici, kteří ve spolupráci se Štramberkem, Příborem a Hukvaldy připravují nového průvodce po zdejším miniregionu. Malá útlá brožurka nám ve stručnosti připomene textem i obrázky místní naučné stezky a přírodní zajímavosti, hradní zříceniny, rozhledny, muzea, architektonické památky, slavné osobnosti, možnosti kulturního a sportovního vyžití, současné pivovary či místní gastronomické speciality. Samozřejmě nechybí ani potřebné kontakty na informační centra, nositele nejen turistických informací.

A právě na informační centra výše jmenovaných měst a obcí si pro připravovanou brožurku můžete dojít. Spěchat však nemusíte. Vzhledem k letošní tuhé zimě se na pultech "íček" neobjeví dřív, než na konci dubna. Zato však bude zadarmo!

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
25
11. 2020
25.11.2020 - Seminář, školení
hotel Olympik, sál Olymp, Praha
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí