zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Nové knihy - Management kvality a environmentu

31.05.2006
EMS
Nové knihy - Management kvality a environmentu
Autoři publikace nabízejí univerzální metodiku pro implementaci a udržování systémů managementu kvality, environmentu a bezpečnosti
Publikace reaguje na aktuální požadavky praxe - jde zejména o potřebu "preventivního" přístupu k otázkám kvality, vztahu k životnímu prostředí a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v činnosti jak podnikatelských, tak i dalších organizací. Titul nabízí soubor doporučení, jak postupovat při vytváření jednotného (integrovaného) manažerského systému zaměřeného na kvalitu, environment, bezpečnost a ochranu zdraví při práci.
Autoři publikace nabízejí univerzální metodiku pro implementaci a udržování systémů managementu kvality, environmentu a bezpečnosti, která se může uplatnit v podnikových organizacích působících v různých podnikatelských odvětvích i v organizacích veřejného sektoru, včetně organizací neziskových - a to jak v zájmu získání a udržení konkurenční výhody, tak i dosažení shody s normativními požadavky i zásadami odpovědného "občanství" organizací.
Výklad doplňuje přehled nejdůležitějších metod a technik používaných při zajišťování kvality, environmentu a bezpečnosti práce včetně příkladů z praxe s přihlédnutím k různým aplikačním oborům i velikosti organizací.
JAROMÍR VEBER a kol.: Management kvality, environmentu a bezpečnosti práce. Legislativa, systémy, metody, praxe. V roce 2006 vydalo nakladatelství MANAGEMENT PRESS, první vydání. Cena je 460 Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete písemně objednat u ECONOMIA a. s., VTÚ, Dobrovského 25, 170 55 Praha 7, e-mail: dagmar.suchmova@economia.cz, nebo na internetové adrese Knihy.iHNed.cz, kde vám zařídí její zaslání na dobírku přímo z nakladatelství MANAGEMENT PRESS. Podrobněší informace obdržíte na telefonním čísle 234 462 232.
Členové ECONOMIA Benefitklubu, kteří u této publikace uvedou na objednávce číslo své klubové karty a kód knihy, obdrží 30% slevu. Kód knihy: 00433.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí