zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

O publikaci projevili zemědělci nečekaný zájem

30.08.2007
Zemědělství
O publikaci projevili zemědělci nečekaný zájem

DAPHNE ČR - Institut aplikované ekologie vydal na konci června novou publikaci Praktický rádce pro hospodaření šetrné k přírodě a krajině, která je určena pro zemědělce z jižních Čech. Vydání této publikace vzbudilo mezi odbornou veřejností nečekaný ohlas.

„Doufali jsme, že o publikaci zemědělci projeví zájem, ale takovou intenzitu jsme nečekali,“ pochvaluje si ředitel DAPHNE ČR Martin Střelec. Podle něj si totiž publikaci objednávají zemědělci i instituce z celé České republiky. „Jedná se doslova o celorepublikový zájem. Obdrželi jsme objednávky např. z Kopřivnice, Brna, Dačic, Klatov nebo Mostu.“ 

Proč právě Praktický rádce zaujal zemědělce? Publikace je výjimečná především svou formou (pevné desky s vloženými listy), což umožňuje snadnou, rychlou a levnou aktualizaci jednotlivých témat. Dále je to přehledná struktura textu, která pomáhá čtenáři se v tématu rychle zorientovat.

Publikace poskytuje aktuální informace, protože vznikla na základě průzkumu mezi zemědělci, který proběhl v rámci vzdělávacích a poradenských středisek Zdravá krajina. DAPHNE ČR – Institut aplikované ekologie plánuje vydání dalších 10 témat na konci září tohoto roku.

Autor tiskové zprávy: Martina Zemanová

DAPHNE ČR – Institut aplikované ekologie

Husova 45/622

České Budějovice, 370 05

Email: daphne@daphne.cz, Tel.: 385 311 019

www.daphne.cz
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí