zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Staré odrůdy v novém sadu

17.10.2008
Zemědělství
Staré odrůdy v novém sadu

Pod tímto názvem se skrývá víkendovka, která začíná již tento pátek (17.10.2008) na ekofarmě v Podolí u Bouzova. Vítáni jsou všichni mladí lidé se zájmem o přírodu, kteří chtějí strávit víkend v příjemné společnosti podobně smýšlejících dobrovolníků, pobavit se zajímavým programem a ještě k tomu udělat něco pro přírodu.


Hlavní náplní pracovní části akce bude příprava jam a samotné sázení stromků, mulčování, ochrana pletivem a další péče o již zasazené stromy. A samozřejmě i klasické podzimní práce v zahradě jako například hrabání listí. Na účastníky čeká prohlídka Přírodního domu a celé usedlosti včetně přilehlých pozemků.
"Přiučíte se permakultuře a tomu, jak ji provádíme v PermaLotu." Říká jedna z organizátorů akce Radka Jensenová. Máte-li tedy chuť a čas, určitě se nezapomeňte přihlásit.

"Staré odrůdy v novém sadu" je pouze jedna z mnoha víkendových akcí, které pro vás připravili organizátoři Akce Příroda. Tento program Hnutí Brontosaurus připravuje akce pro mladé lidi se vztahem k přírodě a ochotou pomáhat jí. Více informací najdete na www.akcepriroda.cz.

 
Kontaktní osoba: Radka a Max Jensenovi
Telefon: 585 152 010
E-mail: radka@permalot.org

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí