zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Luxusní voda: Bling H2O

27.09.2009
Pitná voda
Luxusní voda: Bling H2O

Tak tohle je bomba. Luxusní voda? Ano, věřte, že i na obyčejné vodě může být luxusních spousta věcí.

Bling H2O je nápadem hollywoodského producenta Kevina G. Boyda. Vždyť co slyšíte na každém kroku: " Důležité je dodržovat pitní režim a to nejlépe pít kvalitní vodu"! Samozřejmě, že toto pravidlo platí i pro celebrity. Spoustu jich zastihli novináři s láhví vody v ruce. A tady přišel Boyda na díru v trhu s balenými vodami. Celebrita a obyčejná plastová láhev? Jak může vyjádřit světu svou dokonalou image, když v ruce nosí, byť sebe lépe upravenou, plastovou láhev s vodou jako obyčejní lidé. Proto Bling H2O, luxusní voda pro lidi, kteří si potrpí na svou image opravdu do puntíku.

blingBling H2O má opravdu dokonalý desing. Láhve o objemu 0,375l nebo 0,75l jsou ze skla, opatřeny korkovým uzávěrem. Na těle lahve je název Bling ručně polepen křišťály Swarovski.

A není to jen unikátní láhev, dokonalá je i obsahem. V lahvi najdete křišťálově čistou pramenitou vodu. Voda prochází čistícím procesem o devíti krocích, které zahrnují filtraci ozonem, ultrafialovou filtraci a mikrofiltraci pro zajištění výsledné chuti a kvality. Co z toho vznikne? Dokonalá chuť, ladící s dokonalým obalem.

Pokud ji chcete ochutnat, tak věřte, že za ni zaplatíte téměř tolik, co za láhev celkem ucházejícího vína. Jedna láhev Vás vyjde, tedy i s DPH, na jednu tisícikorunu.

http://www.maxiluxus.cz (web již nefunguje)

Pozn redakce: Lidská stupidita nezná mezí, z toho se mi chce Bling, blink..

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
UŽITEČNÉSEMINÁŘE.CZ
28
11. 2017
28.11.2017 - Seminář, školení
Praha,
Konferenční centrum CITY - Pankrác
ASIO, spol.s r.o.
15
12. 2017
15.12.2017 - Ostatní akce
od 09:30 do cca 11:00, na YouTube
Vodní zdroje Ekomonitor
6
2. 2018
6-7.2.2018 - Konference
hotel DAP, Praha
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí