zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Nový model ekologické řady GreenHeart - Sony Ericsson Aspen

05.02.2010
Ekologické mobily
Nový model ekologické řady GreenHeart - Sony Ericsson Aspen

Společnost Sony Ericsson dnes představila nový model své úspěšné ekologické řady GreenHeartTM. Sony Ericsson AspenTM je elegantním pracovním nástrojem umožňujícím pohodlný multitasking s ovládáním pomocí dotykového displeje i plnohodnotné QWERTY klávesnice. Přehlednou organizaci obsahu zajišťují variabilní panely, které lze nastavit dle požadavků každého uživatele a to i v závislosti na denní době. Snadný přístup k nejběžnějším funkcím pak zajistí zobrazení SlideView. Díky službě Microsoft MyPhone je navíc zajištěna bezpečnost dat uložených v telefonu. Prostřednictvím této služby je totiž možné vzdáleně vymazat data telefonu v případě jeho ztráty či odcizení.

Součástí přístroje AspenTM je také 3,2 megapixelový fotoaparát a z multimediální zábavy jsou uživateli k dispozici například 3D hry či podpora sledování videoklipů na YouTubeTM. Prostřednictvím aplikace FacebookTM i programu Skype pak může být uživatel v neustálém kontaktu se svými blízkými. Pro hudební příznivce je model Aspen vybaven MP3 přehrávačem a rádiem FM s RDS. Kvalitní poslech zajistí 3,5 mm jack výstup na sluchátka. Sony Ericsson AspenTM podporuje HSPA 900/2100 a EDGE 850/900/1800/1900 nebo HSPA 850/900/2100 a EDGE 850/900/1800/1900.

Sony Ericsson AspenTM bude dostupný na vybraných trzích od druhého čtvrtletí tohoto roku v černém a stříbrném barevném provedení. V České republice by měl být dostupný v červenci tohoto roku v černém barevném provedení.
Diskuse

www.techtydenik.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí