zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Top Filantrop 2010 startuje

30.09.2010
EMS
Top Filantrop 2010 startuje

Koncem srpna odstartoval již 7. ročník soutěže Top Filantrop, mezinárodní ceny Byznysu pro společnost za společenskou odpovědnost. Od tohoto dne se mohou všichni zájemci o účast v soutěži hlásit prostřednictvím on-line formuláře na www.byznysprospolecnost.cz.

Nově přibyla kategorie, do které mohou firmy přihlašovat svoje projekty z oblasti ochrany životního prostředí, díky spolupráci s britskou organizací Business in the Community se vítězové kategorie za odpovědné zapojování zaměstnanců formou firemního dobrovolnictví dostanou do mezinárodní soutěže Evropská cena za firemní dobrovolnictví 2011 a další novinkou je zapojení veřejnosti do hlasování o Osobnosti roku 2010, které proběhne ve spolupráci s Aktualne.cz. Vzhledem k tomu, že celý obchodní svět ovlivnila krize, bude zajímavé sledovat, jak se to projeví i v čerstvě reportovaných datech od firem."

Top Filantrop se věnuje komplexnímu hodnocení veřejně prospěšných aktivit firem. Soutěž oceňuje a uznává takové firmy, které ukazují inovaci, kreativitu a trvalé odhodlání ke společenské odpovědnosti. Účast v soutěži je otevřena všem společnostem. Rozhodující je především kvalita a efektivita projektu, nikoliv velikost firmy nebo samotná výše finanční podpory.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí