zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Zpravodaj Watenvi 2011

02.05.2011
Odpady
Voda
Firemní ekologie
Zpravodaj Watenvi 2011

Letošní ročník Mezinárodního vodohospodářského a ekologického veletrhu WATENVI se uskuteční na brněnském výstavišti od 24. do 26. května 2011 v prostorách moderního pavilonu P.

Vystavovatelé a doprovodný program
opět v pavilonu P
Letošní ročník Mezinárodního vodohospodářského a ekologického veletrhu WATENVI se uskuteční na brněnském výstavišti od 24. do 26. května 2011 v prostorách moderního pavilonu P. Odborný veletrh WATENVI zahrnuje dva veletržní projekty Mezinárodní vodohospodářskou výstavu Vodovody-Kanalizace, jejíž pořadatelem je Sdružení oboru vodovodů a kanalizací České republiky, a Mezinárodní veletrh techniky pro tvorbu a ochranu životního prostředí Envibrno.
Aktuální informace z vodního
a odpadového hospodářství
Stejně jako v minulých letech je součástí veletrhu WATENVI odborný doprovodný program. Mezi aktuální témata patří nejen nová legislativa v oboru vodního a odpadového hospodářství, strategie financování vodohospodářské infrastruktury v ČR, ale i Ochrana před povodněmi 2011, která zahrnuje jak tematické workshopy pro odborné skupiny návštěvníků, tak i praktické ukázky protipovodňových opatření ve speciálním bazénu před pavilonem Z.
Více informací o doprovodném programu naleznete zde.
NOVINKA V SORTIMENTU INVENT
Firma CENTROPROJEKT představí na Mezinárodním veletrhu WATENVI v Brně novinku v sortimentu společnosti INVENT - jemnobublinný provzdušňovací systém iDISC(R). Inovativní koncepce provzdušňovacího systému iDISC(R), spočívající v kombinaci důmyslného řešení a robustní konstrukce, mu umožňuje pracovat v širokém rozsahu průtoků vzduchu při vysokých hodnotách specifické účinnosti využití kyslíku. Výsledkem je nižší potřeba tlakového vzduchu projevující se ve snížené spotřebě elektrické energie dmýchadel na ČOV a s tím souvisejícími nižšími provozními náklady.
Zajistěte si ubytování za dobré ceny
Pořadatelé veletrhu WATENVI ve spolupráci s poskytovateli ubytování, připravili pro vystavovatele veletrhu WATENVI nabídku cenově výhodného ubytování v blízkém okolí brněnského výstaviště.
Více informací naleznete zde.
Chcete si zjednodušit vstup
na veletrh? A navíc i ušetřit?
Využijte on-line registrace na internetu! Usnadníte si nejen vstup na veletrh, ale navíc získáte i vstupenku za zvýhodněnou cenu! Po vyplnění několika identifikačních otázek Vám bude zasláno elektronické potvrzení registrace. Po jeho předložení na registračních místech při vstupu do areálu výstaviště bude vyměněno za plnohodnotnou vstupenku.
Registrovat se můžete zde.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
19
8. 2017
19-26.8.2017 - Tábor, výlet, pobytová akce
LTD Polana
21
8. 2017
21-25.8.2017 - Tábor, výlet, pobytová akce
Zahrada lesní MŠ Šárynka, Praha 6
MŽP ČR
22
8. 2017
22.8.2017 - Seminář, školení
Praha
SW CASEC
22
8. 2017
22.8.2017 - Seminář, školení
Mladá Boleslav
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí