zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Buďte vidět - buďte v kalendáři EKOakcí 2012!

19.09.2011
Buďte vidět - buďte v kalendáři EKOakcí 2012!

Pořádáte ekologickou akci? Nabízíte služby nebo výrobky pro životní prostředí? Inzerujte v nástěnném kalendáři EKOakcí 2012!

Tři odborné časopisy, čtyři tematické weby, 23 ekologických poraden, desítky úřadů státní správy a 20 000 výtisků kalendáře se postarají, aby se o vás vědělo!

Co inzerovat?

  • Jakoukoli odbornou akci, chystanou na rok 2012 - seminář, konferenci či veletrh.
  • Vaši firmu s nabídkou ekologických služeb nebo produktů formou reklamního banneru.

Kdo dostane kalendář EKOakcí?

Čtenáři časopisů Vodní hospodářství, Odpady a EKO. Návštěvníci ekologických poraden sítě STEP. Pořadatelé všech propagovaných akcí, inzerující firmy a také úřady státní správy. To je celkem 20 000 výtisků kalendáře s Vaší akcí či reklamou!

Jak bude kalendář vypadat?

eko akceBarevný nástěnný kalendář v podobě plakátu formátu A1 s 12-ti sloupci dle měsíců. U každé akce bude uveden název, místo konání, logo akce a také její www odkaz, to vše na ploše cca 50x15 mm. Doba trvání akce bude vyznačená barevným proužkem, který zároveň označuje její typ (zelená barva - veletrh, modrá - konference, oranžová - seminář).
Reklama bude umístěná na okrajích plakátu, v obdélnících/bannerech 65x35 mm. Může mít libovolnou grafiku a barevnost.

Jaké dostanete bonusy?

Kromě 20 000 papírových výtisků budou akce z kalendáře k vidění na stránkách Enviweb.cz, EKOakce.cz, Ekologove.cz, Odpady.ihned.cz a Vodnihospodarstvi.cz.
Na svou akci/reklamu obdržíte zdarma 50-100 výtisků kalendáře (podle typu akce) a za režijní cenu si můžete objednat i větší počet.

Kde si objednat inzerci (a ušetřit)?

Zaujala vás možnost propagace v kalendáři? Zadejte svou objednávku pomocí formuláře na EKOakce.cz! Na této stránce najdete také ceník, přehled důležitých termínů a požadavků na podklady k inzerci.
Pokud si stihnete objednat inzerci do 16. 10. 2011, získáváte slevu 15%! Pokud budete propagovat více než jednu akci, každou další máte se slevou 40%!
A to není všechno - ve spolupráci s partnerskými časopisy Vodní hospodářství, Odpady a EKO jsme připravili balíčkové ceny inzerce. Na inzerci v posledních letošních číslech těchto časopisů (ve kterých vyjde tištěný kalendář) mohou inzerenti kalendáře EKOakcí získat další slevu 15%, stejně jako na inzerci na www.EnviWeb.cz objednanou do konce roku.
Objednejte si včas - počet míst pro reklamu nebo překrývající se akce je omezený!

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
25
11. 2020
25.11.2020 - Seminář, školení
hotel Olympik, sál Olymp, Praha
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí