zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

ODPAD ZDROJEM 2017

30-31.3.2017
Konference Humpolec
Institut Cirkulární Ekonomiky
Představte si obec, která hospodaří takovým způsobem, že jí odpady přináší zdroje a je energeticky soběstačná. Občas stačí malé kroky, být otevřený inovativním řešením, nechat se inspirovat příklady dobré praxe a být ochoten přijmout změnu. Spousta inspirativních příkladů je již k dispozici a my je s Vámi chceme sdílet. Naučíme se společně vnímat odpad jako zdroj.

První ročník konference ODPAD ZDROJEM byl zaměřen na efektivní nakládání s odpady v obci, které prospívá obecnímu rozpočtu, obyvatelům i životnímu prostředí. Tentokrát jsme se rozhodli podívat se na obce komplexně a nabídnout řešení pro soběstačnost a efektivní fungování obcí a měst ve čtyřech základních oblastech: ODPADY, ENERGIE, VODA a STAVBY.

Našim cílem je ukázat příklady dobré praxe z České republiky i ze zahraničí a zprostředkovat zástupcům samospráv diskuzi s odborníky. Představíme fungující technologie a inovace umožňující hospodařit efektivněji a v souladu s přírodou a oběhovým hospodářstvím. Konference je reakcí na podněty, dotazy a příklady dobré praxe, se kterými se Institut Cirkulární Ekonomiky setkal během svojí aktivní činnosti v zaváděné oběhového hospodářství na municipální úrovni.

Název akce
ODPAD ZDROJEM 2017
Druh akce
Konference
Termín konání akce
30-31.3.2017
Místo konání akce
Humpolec
Adresa konání akce
v prostorách Fabrika hotelu
Web
http://incien.org/odpad-zdrojem-2017/
Kontakt
Ing. Soňa Jonášová
E-mail
Telefon
721 041 450
Pořadatel
Institut Cirkulární Ekonomiky
Témata
Energie
Odpady
Voda
Urbánní ekologie
iCalendar
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí