Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Koncepce PRO / ECO / LOG - profesionální služby pro podnikovou ekologii a logistiku

23.08.2011  |  102× přečteno      vytisknout článek

pro eko logSystém PRO / ECO / LOG je komplexním řešením podnikové ekologie pro podniky o velikosti 20 až 250 zaměstnanců.

Koncepce PRO / ECO / LOG je vhodná zejména pro:

 • průmyslové podniky
 • farmaceutické výroby
 • zemědělské podniky
 • facility management
 • potravinářské provozy
 • a další podniky


Základní činnosti systému

Ve struktuře komplexního systému PRO / ECO / LOG jsou obsaženy všechny činnosti a dokumenty, které jsou nutné pro zajištění enviromentálního hospodaření.

Koncepce zároveň využívá materiálů a postupů, které odpovídají dlouholetým zkušenostem ECO - F a.s. s jednotlivými oblastmi podnikání menších a středních firem.

Klient tak získává originální a pro svoje potřeby zcela upravený systém podnikové ekologie, který využívá osvědčené metody dozorových služeb pro daný obor, a to za minimálních nákladů.

Proč si zvolit právě koncepci PRO / ECO / LOG?

 • efektivní zajištění agendy, kterou musí vést každá společnost v oblasti podnikové ekologie
 • na míru "ušitý" systém, který odpovídá požadavkům a potřebám klienta
 • využití ověřených standardů systému pro danou oblast a s tím související úspora nákladů
 • jednotný systém pro všechna pracoviště klienta
 • využití moderních technologií pro zjednodušení procesů
 • maximální finanční efektivita
 • operativní asistenční služby po celé ČR


Oblasti pokryté PRO / ECO / LOG

Nakládání s odpady Přednostní využívání odpadů před jejich odstraňováním, kompletní zpracování dokumentace, odběr a rozbor vzorků odpadu, školení pracovníků, vybavení shromaždiště a skladu odpadů, program použití kalů z ČOV na zemědělské půdě.

Ochrana vod Opatření vedoucí ke snížení produkce a znečištění vypouštěných odpadních vod, zajištění podmínek odběru podzemních i povrchových vod, odběr a rozbor vzorků dle vodoprávního rozhodnutí a zpracování kompletní dokumentace.

Ochrana ovzduší Kategorizace zdrojů znečišťování ovzduší, opatření vedoucí k omezování vypouštění emisí, zajištění měření emisí, zpracování podkladů pro vyměření poplatků, zpracování kompletní dokumentace a předcházení emisí regulovaných látek.

Chemické látky a přípravky Školení pracovníků o zásadách bezpečného zacházení s nebezpečnými látkami a přípravky, zpracování dokumentace a plnění dalších povinností dle zákona o chemických látkách a přípravcích a REACH.

Obecná ekologie Zařazení objektu do skupiny A nebo B dle zákona o prevenci závažných havárií, zajištění likvidace havárií, účast na přípravách, zpracování investičních záměrů, provádění ekologických auditů.

Integrovaná prevence Zpracování žádosti o vydání integrovaného povolení (podle přílohy č.1 vyhlášky 554/2002 Sb.), zajištění podmínek provozu dle integrovaného povolení.

Další služby Zavádění systému řady ISO 9 000, 14 000 a 18 000 vč. provádění interních auditů, poradenská činnost v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, poradenská činnost v dopravě a ADR.

Službu PRO / ECO / LOG Vám přináší společnost ECO-F a.s. - www.ecof.cz


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
Partneři
Bureau Veritas
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist