Neděle, 19. května 2024

Ekolamp rozšiřuje nabídku certifikátů Udržitelná firma

Ekolamp rozšiřuje nabídku certifikátů Udržitelná firma

Každý člen kolektivního systému EKOLAMP má právo využívat certifikát Udržitelná firma. Slouží jako potvrzení toho, že se firma aktivně hlásí k hodnotám dlouhodobé udržitelnosti nad rámec plnění zákonných povinností.

Certifikát také slouží jako důkaz o zapojení do kolektivního systému EKOLAMP, což může pomoci při jednáních s orgány veřejné správy či obchodními partnery.

Certifikát Udržitelná firma automaticky obdrží každý člen EKOLAMPu po uzavření smlouvy, případně si jej může v českém jazyce stáhnout z našeho informačního systému. Již delší dobu poskytujeme zájemcům také certifikát v anglickém jazyce a nově rovněž v němčině. V případě potřeby je EKOLAMP připraven zajistit lokalizaci i do jiných jazyků.

Rozšířením jazykových verzí EKOLAMP poskytuje možnost lépe se prezentovat na mezinárodním poli. Logo certifikátu navíc pomáhá členům zdůraznit jejich firemní ESG hodnoty v rámci marketingové a PR komunikace.

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
ELKOPLAST CZ, s.r.o. - česká rodinná výrobní společnost která působí především v oblasti odpadového hospodářství a hospodaření s vodou
NEVAJGLUJ a.s. - kolektivní systém pro plnění povinností pro tabákové výrobky s filtry a filtry uváděné na trh pro použití v kombinaci s tabákovými výrobky
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů