O serveru EnviWeb.cz

Provozovatelem serveru EnviWeb.cz (založeno 1999) je společnost EnviWeb s.r.o.

Cílovou skupinou návštěvníků serveru EnviWeb.cz jsou kromě nejširší veřejnosti především odborníci na životní prostředí a jeho jednotlivé složky. Ekologové podniků, pracovníci firem poskytující služby v oboru a vyrábějících či prodávajících výrobky a technologie pro ochranu životního prostředí a bezpečnosti práce, zástupci a studenti vysokých škol se zaměřením na ŽP, zástupci a členové odborných svazů, pracovníci státní správy a samosprávy, pořadatelé a účastníci odborných akcí, vydavatelé a čtenáři odborných publikací...

Za dobu své existence se EnviWeb.cz stal jedním z nejvyhledávanějších informačních zdrojů v oboru životního prostředí s návštěvností přes 2000 uživatelů denně. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími pořadateli odborných akcí v našem oboru, vydavateli odborných periodik a řadou profesních sdružení.

Podmínky používání obsahu serveru

Přebírání materiálů
Materiály umístěné na EnviWeb.cz mohou uživatelé používat pouze pro svou osobní potřebu a školní účely, není-li stanoveno jinak.

Odkazování
Na publikovaný materiál je možno odkazovat pomocí linků bez předchozího souhlasu. Duplikování obsahu databází není povoleno.

Umístění loga
Logo bez dalšího textu je možno umístit pokud ukazuje na hlavní adresu www.EnviWeb.cz, případně na úvodní stránky jednotlivých sekcí.

Záruka
EnviWeb.cz neručí za žádné škody způsobené svým obsahem. U materiálů, které jsou označeny jako informace oficiální, za obsah publikovaného materiálu odpovídá přímo označený zdroj informace.

Uživatelé
Každý uživatel využívající služeb EnviWeb.cz se zavazuje užívat těchto služeb v souladu těmito podmínkami a s platnými právními předpisy toto užívání upravující.

Materiály třetích stran
V rámci prostoru EnviWeb.cz jsou prezentovány materiály třetích stran. Tyto materiály jsou označeny. Autorská práva k nim náležející jsou celé v dispozici třetích stran.


Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
ELKOPLAST CZ, s.r.o. - česká rodinná výrobní společnost která působí především v oblasti odpadového hospodářství a hospodaření s vodou
NEVAJGLUJ a.s. - kolektivní systém pro plnění povinností pro tabákové výrobky s filtry a filtry uváděné na trh pro použití v kombinaci s tabákovými výrobky
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů