zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

O serveru EnviWeb.cz

Provozovatelem serveru EnviWeb.cz (založeno 1999) je společnost EnviWeb s.r.o.

Cílovou skupinou návštěvníků serveru EnviWeb.cz jsou kromě nejširší veřejnosti především odborníci na životní prostředí a jeho jednotlivé složky. Ekologové podniků, pracovníci firem poskytující služby v oboru a vyrábějících či prodávajících výrobky a technologie pro ochranu životního prostředí a bezpečnosti práce, zástupci a studenti vysokých škol se zaměřením na ŽP, zástupci a členové odborných svazů, pracovníci státní správy a samosprávy, pořadatelé a účastníci odborných akcí, vydavatelé a čtenáři odborných publikací...

Za dobu své existence se EnviWeb.cz stal jedním z nejvyhledávanějších informačních zdrojů v oboru životního prostředí s návštěvností přes 2000 uživatelů denně. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími pořadateli odborných akcí v našem oboru, vydavateli odborných periodik a řadou profesních sdružení.

Po redesignu v roce 2017 nabízí EnviWeb i propojení na stále více využívané sociální sítě a uveřejňování sdělení formou videí, infografik a postů na Facebooku.

>>Možnosti uveřejnění reklamních sdělení a ceník služeb<<

Na spolupráci se těší redakce EnviWeb.cz

>>Další informace o možnostech spolupráce s naším serverem<<


Podmínky používání obsahu serveru

Přebírání materiálů:
Materiály umístěné na EnviWeb.cz mohou uživatelé používat pouze pro svou osobní potřebu a školní účely, není-li stanoveno jinak.

Odkazování:
Na publikovaný materiál je možno odkazovat pomocí linků bez předchozího souhlasu. Duplikování obsahu databází není povoleno.

Umístění loga:
Logo bez dalšího textu je možno umístit pokud ukazuje na hlavní adresu www.EnviWeb.cz, případně na úvodní stránky jednotlivých sekcí.

Záruka:
EnviWeb.cz neručí za žádné škody způsobené svým obsahem. U materiálů, které jsou označeny jako informace oficiální, za obsah publikovaného materiálu odpovídá přímo označený zdroj informace.

Uživatelé:
Každý uživatel využívající služeb EnviWeb.cz se zavazuje užívat těchto služeb v souladu těmito podmínkami a s platnými právními předpisy toto užívání upravující.

Materiály třetích stran:
V rámci prostoru EnviWeb.cz jsou prezentovány materiály třetích stran. Tyto materiály jsou označeny. Autorská práva k nim náležející jsou celé v dispozici třetích stran.

Nové články
Chystané akce
INISOFT s.r.o.
25
1. 2022
25.1.2022 - Seminář, školení
Plzeň, Hotel Ibis
INISOFT s.r.o.
26
1. 2022
26.1.2022 - Seminář, školení
České Budějovice, Clarion Congress Hotel České Budějovice
INISOFT s.r.o.
27
1. 2022
27.1.2022 - Seminář, školení
Olomouc, Clarion Congress
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí