zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Magistrát města Brna pokračuje v seznámení veřejnosti s novou aktualizovanou podobou Územního plánu

18.01.2014
Urbánní ekologie
Magistrát města Brna pokračuje v seznámení veřejnosti s novou aktualizovanou podobou Územního plánu

Magistrát města Brna pokračuje v seznámení veřejnosti s novou aktualizovanou podobou Územního plánu města Brna. Od června loňského roku proběhla další fáze přípravy komplexních změn Územního plánu města Brna, která se zpracovává již od roku 2009.

Koncepce návrhu a další informace jsou pravidelně a trvale zveřejňovány na internetových stránkách města Brna. Na základě vyjádření a připomínek dotčených orgánů státní správy, v neposlední řadě i téměř tisíce podnětů ze strany veřejnosti a samospráv městských částí města Brna, byl zpracován upravený návrh změn pro další projednání.

V současnosti je již vystaven upravený návrh změny Územního plánu města Brna "Aktualizace ÚPmB" včetně vyhodnocení vlivů na udržitelný rozvoj území. Návrh změn územního plánu je pro veřejnost k dispozici v budově Magistrátu města Brna - Kounicova 67, v zasedací místnosti č. 426 ve IV. patře až do 11. 2. 2014. Vždy je zde přítomna služba, která zodpoví základní odpovědi na dotazy veřejnosti. Aktualizace je přístupna je v pondělí a středu 8,00 - 17,00 hodin, v úterý a čtvrtek 8,00 - 15,00 hodin a v pátek 8,00 - 14, 00 hodin a dále je k dispozici na internetové adrese: www.brno.cz -> Územní plán -> Aktualizace ÚPmB - změna platného ÚPmB -> Úpravený návrh změny ÚPmB "Aktualizace ÚPmB" veřejné projednání.


Veřejné projednání s odborným výkladem zpracovatelů se bude konat v úterý 4. února 2014 v 17,00 hodin v sále Zastupitelstva města Brna, Dominikánské nám. 1, Brno.

Dle paragrafu 52 odst. 3 zákona č. 183/2006 Sb. nejpozději do 7 dnů ode dne konání veřejného projednání, tj. do 11. 2. 2014, může každý uplatnit připomínky a dotčené osoby ve smyslu odst. 2 zmíněného zákona mohou uplatnit námitky.

ZDROJ: www.brno.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí