Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) přichystal dosud největší úder namířený proti nelegálním výkupům kovů ve sběrnách. Do konce února do vlády předloží komplexní materiál, který popíše stávající stav a navrhne několik opatření. ,,V rámci nového zákona o odpadech navrhneme zpřísnění udělování licencí pro sběrny a uvažujeme také o tom, jakým způsobem relicencovat i ty stávající, abychom vytvořili daleko lepší podmínky jejich kontrolovatelnosti," uvedl Brabec...
DENÍK: Krádeže kovů? Stát zakáže sběrnám vyplácet stravenkami
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/denik-kradeze-kovu-stat-zakaze-sbernam-vyplacet-stravenkami/
Zdroj: Tretiruka.cz - odpady