Brno zavádí nově sběr použitých rostlinných olejů. Použitý olej budou moci občané odevzdávat ve sběrných střediskách. Podmínkou je, aby byly v uzavíratelných obalech. Nejbližší středisko si mohou občané vyhledat pomocí chytré aplikace.
Společnost SAKO Brno ve spolupráci s městem Brnem nově zavádí sběr použitých rostlinných olejů. Použité jedlé oleje Brňané mohou odevzdat v každém z 37 sběrných středisek odpadu, na kterých jsou rozmístěny černé plastové popelnice s nálepkou označující,...
Brno zavádí sběr použitých olejů, nebližší místo sběru najde chytrá aplikace
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/brno-zavadi-sber-pouzitych-oleju-neblizsi-misto-sberu-najde-chytra-aplikace/
Zdroj: Tretiruka.cz - odpady