Alternativní palivo CNG (stlačený zemní plyn) začínají v rámci projektu Vysočina šetří energii používat krajské školy na Vysočině. Jako první si vozidlo na pohon CNG pořídila Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště v Pelhřimově. Nová Škoda Octavia s motorem na alternativní pohon bude sloužit jako vozidlo autoškoly. Škola díky pohonu na stlačený zemní plyn výrazně ušetří na provozních nákladech auta.
Možnosti alternativního pohonu všem příspěvkovým organizacím Kraje...
Krajské školy začínají používat auta na CNG pohon
Zdroj: Tretiruka.cz - energie