ČR potřebuje lépe hospodařit se zdroji energie. Energetické úspory u veřejných budov, efektivní hospodaření s dešťovou vodou nebo fotovoltaika na střechy ? na to se zaměřují projekty, které se už brzy rozeběhnou v sedmi desítkách českých a moravských obcí. Dotaci ve výši přes jednu miliardu korun pro ně z Národního plánu obnovy schválila ministryně životního prostředí Anna Hubáčková.
Více než miliardu z Národního plánu obnovy na energetické úspory i využívání vody posílá ministryně Hubáčková obcím
1. srpna 2022 9:30
Dotace
Zdroj: SFŽP ČR