Patří osobní auta do měst, nebo tam jsou na obtíž a navíc škodí zdraví? Zatímco u nás kandidát na pražského primátora Bohuslav Svoboda pokládá emise z aut za zdraví neškodné a navíc chce ve městě omezovat cyklisty, tak ve španělském městě Pontevedra to vidí obráceně. Zakázali tam auta!
Auta ve městě že neškodí lidem? Toto město s 80 000 obyvateli je zakázalo a nelituje!
Celý článek: https://www.priroda.cz/clanek/auta-ve-meste-ze-neskodi-lidem-toto-mesto-s-80-000-obyvateli-je-zakazalo-a-nelituje/
Zdroj: Příroda.cz