Život ve městě s sebou kromě mnohých výhod nese i závažná nebezpečí. Například takové, že možná dostanete infarkt. "U obyvatel měst existuje o třináct procent větší riziko, že dostanou infarkt. Je třeba snížit znečištění evropského ovzduší," varují v nejnovější zprávě odborníci z Evropské unie a upozorňují na nutnost změny. Experti upozorňují, že dlouhodobý pobyt ve znečištěném prostředí neblaze působí na naše srdce i v případě nižší hladiny znečištění, než která odpovídá současným evropským...
TÝDEN: Vzduch v evropských městech je nebezpečný a hrozí infarkty
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/tyden-vzduch-v-evropskych-mestech-je-nebezpecny-a-hrozi-infarkty/
Zdroj: Tretiruka.cz - ovzduší