Předseda vlády České republiky Bohuslav Sobotka, ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek a ministr životního prostředí Richard Brabec se 8. dubna sešli s čelními představiteli evropských energetických společností ČEZ, E.ON, RWE a GDF SUEZ. Cílem společné diskuse mezi představiteli státu a zástupci energetických společností bylo vyslechnutí prezentace neformální tzv. Magrittovy skupiny, do které se firmy sdružily a jakými směry se chce skupina do budoucna ubírat. Představitelé vlády České...
Představitelé nejvýznamnějších evropských energetik diskutovali s českým premiérem
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/predstavitele-nejvyznamnejsich-evropskych-energetik-diskutovali-s-ceskym-premierem/
Zdroj: Tretiruka.cz - energie