zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Rodinná Biopekárna Zemanka pořádá druhý ročník dne otevřených dveří

28.08.2011
Biopotraviny
Rodinná Biopekárna Zemanka pořádá druhý ročník dne otevřených dveří

V sobotu 10. září v 9.00 hodin otevře Biopekárna Zemanka, český výrobce sladkých bio sušenek a slaných bio krekrů, veřejnosti již podruhé svou provozovnu v obci Oříkov u Sedlčan. Zájemcům o návštěvu rodinné biopekárny poskytnou manželé Zemanovi odborný výklad s prohlídkou provozu a možností upéct si vlastní bio sušenky či bio krekry podle originálních receptur Hanky Zemanové.


Přijďte se sami přesvědčit o tom, jak se vyrábí vaše oblíbené sušenky a krekry ze surovin kontrolovaného ekologického zemědělství. Pracovníky pekárny uvidíte přímo při práci a můžete s nimi diskutovat a přesvědčit se tak o vysokém standardu kvality zdejší výroby. V rámci prohlídky si můžete upéct i vlastní balíček sušenek či krekrů a pochutnat si tak na vlastnoručně připravené bio svačince.

Součástí prohlídky bude také ochutnávka celého sortimentu biopekárny. Využijte jedinečné možnosti a ochutnejte mezi prvními právě uváděné bezlepkové pečivo ze sortimentu Biopekárny Zemanka. Hanka Zemanová vás seznámí s přípravou receptur těchto novinek. Ty se vyvíjí vždy tak, aby měly zejména výbornou chuť.

Stručné shrnutí programu:

  • jak se pečou bio sušenky a bio krekry - Jan a Hana Zemanovi (autorka úspěšné Biokuchařky a BioAbecedáře)
  • prohlídka provozovny
  • možná výroba vlastních bio sušenek či bio krekrů
  • představení novinek - bezlepková řada
  • ochutnávka kompletního sortimentu
  • 17.00 hodin konec prohlídek

Tip na další výlet:
Ti z vás, kteří se po skončení prohlídky chtějí vydat po stopách okolních ekofarem, mají možnost navštívit rodinnou farmu St. Pierre v obci Zahrádka u Petrovic, která se zabývá chovem koz, výrobou a prodejem produktů z kozího a ovčího mléka.

Pro další informace kontaktujte:

Jan Zeman
Biopekárna Zemanka
Tel: +420 605 292 802
E-mail: jan.zeman@biopekarnazemanka.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí