zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Vyhlášena tradiční foto/video soutěž z úklidů

27.03.2017
Obecné
Odpady
Příroda
Voda
Ekologické vzdělání a výchova
Urbánní ekologie
Vyhlášena tradiční foto/video soutěž z úklidů

Organizátoři dobrovolnické úklidové akce vyhlásili letošní ročník foto/video soutěže..

Součástí celorepublikové úklidové akce Ukliďme svět, ukliďme Česko je již tradičně také soutěž o nejlepší fotografii zachycenou při úklidu. O konečné pořadí deseti finalistů ve třech fotokategoriích rozhodne veřejnost hlasováním na facebooku akce. Vítěze kategorie Video určí odborná porota. Hodnotné ceny věnuje firma Canon.

Jako v předchozích letech, i letos mají účastníci akce Ukliďme svět, ukliďme Česko možnost zúčastnit se soutěže o nejlepší fotografii. Své příspěvky mohou zasílat do celkem čtyř kategorií - tři z nich jsou určené tradičně fotografiím na téma Umělecké foto, Kuriozita a foto Dětí/Mládeže, poslední kategorie patří krátkému videu (v délce do tří minut). Zejména Vítána jsou krátká "motivační" videa ve stylu "Proč se zúčastnit úklidové akce v jedné větě".

čísla

Díky spolupráci s firmou Canon se letos budou opět rozdělovat zajímavé ceny v podobě fotoaparátů a videokamery. Konečné pořadí v kategorii video stanoví odborná porota z firmy Canon, fotky čeká zajímavější proces. V každé ze tří fotokategorií odborníci ze sponzorské firmy vyberou 10 nejvydařenějších fotek. O jejich konečném pořadí, a o tom, kdo se stane šťastným majitelem nového fotoaparátu či tiskárny, rozhodnou příznivci Ukliďme svět, ukliďme Česko ve veřejném hlasování na facebooku akce.

Tak neváhejte a zapojte se nejen do uklízení, ale nabijte a vezměte sebou i své fotoaparáty a kamery...

Přejeme šťastnou ruku na spoušti!

Více informací a pravidla soutěže na www.uklidmecesko.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí