zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Předvánoční Priorita informuje o nových dotačních výzvách a programech

17.12.2020
Obecné
Předvánoční Priorita informuje o nových dotačních výzvách a programech

V roce 2021 se odehraje hned několik zásadních novinek. Jednou z nich je Modernizační fond, který v následujících deseti letech nabídne až 150 miliard korun na nové obnovitelné zdroje energie, modernizaci teplárenství, optimalizaci spotřeby energie v průmyslu a podnikání, ale například i na modernizaci veřejné dopravy či komunitní energetiku. Už jsou spuštěny předregistrační výzvy.

Příští rok je také začátkem nového programového období Operačního programu Životní prostředí. Současné programové období pomalu končí, ale stále je možné podávat žádosti do otevřených výzev. O současném i chystaném období si můžete přečíst na dvoustraně Priority.

Mezi aktuálně otevřenými výzvami přibyly dotace na zpravování dokumentace k projektům proti suchu a povodním nebo na podporu obcí v národních parcích.

Znovu věnujeme podstatnou část vydání úspěšným projektům, tentokrát jsme vybrali park u potoka v Rokycanech. Přinášíme také přehled schválených dotací, mezi nimi třeba projekty na omezení jednorázového nádobí, což možná oceníte při návštěvě vánočních trhů, pokud se budou ve vašem okolí konat. Vánocům se věnují i další dvě rubriky, poradíme, jak pořídit šetrný dárek, nebo jak snížit vánoční ekologickou stopu.

PRIORITA 12/2020

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
18
10. 2021
18.10-7.12.2021 - Seminář, školení
ONLINE
EKONOX s.r.o.
11
1. 2022
11.1.2022 - Seminář, školení
Pardubice, Hotel Labe
Těžební unie
7
6. 2022
7-9.6.2022 - Veletrh, výstava
Brno-Líšeň, Lesní lom
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí