zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pověření Ústavu pro hosodářskou úpravu lesů zpracováním 10 OPRL a provedením aktualizace lesnické typologie v roce 2022

13.01.2022
Les
Pověření Ústavu pro hosodářskou úpravu lesů zpracováním 10 OPRL a provedením aktualizace lesnické typologie v roce 2022

Ministerstvo zemědělství pověřilo Ústav pro hospodářskou úpravu lesů zpracováním 10 oblastních plánů rozvoje lesů v roce 2022 a provedením aktualizace zařazení pozemků do typologického systému.

Ministerstvo zemědělství tímto upozorňuje dotčené vlastníky lesů, že v rámci zpracování OPRL a aktualizace lesnické typologie (viz příloha: XLSX Aktualizace lesnické typologie 2022 - seznam dotčených LHC Otevírá se do nového okna. (18 KB) ) může docházet ke zvýšenému pohybu odborníků z Ústavu pro hospodářskou úpravu lesů na předmětných lesních hospodářských celcích a pozemcích určených k plnění funkcí lesů a zároveň si dovoluje požádat dotčené vlastníky a správce lesů o strpění výše uvedených terénních šetření a případnou spolupráci pří přípravě OPRL a provádění aktualizace typologie.

V průběhu a po skončení aktualizace budou mít vlastníci možnost seznámit se s provedenými změnami a k uplatnění svých připomínek v rámci plánovaných základních a závěrečných šetření OPRL, případně i na dalších odborných setkáních.

Případné dotazy či připomínky k aktualizaci typologie mohou dotčení vlastníci lesů směřovat na Ing. Václav Zouhar (zouhar.vaclav@uhul.cz) a připomínky k tvorbě OPRL na Ing. Vratislav Mansfeld (mansfeld.vratislav@uhul.cz).

Přílohy

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
INISOFT s.r.o.
25
1. 2022
25.1.2022 - Seminář, školení
Plzeň, Hotel Ibis
INISOFT s.r.o.
26
1. 2022
26.1.2022 - Seminář, školení
České Budějovice, Clarion Congress Hotel České Budějovice
INISOFT s.r.o.
27
1. 2022
27.1.2022 - Seminář, školení
Olomouc, Clarion Congress
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí