Pátek, 3. února 2023

Ministerstvo životního prostředí hledá produkční agenturu pro filmový festival EKOFILM

Ministerstvo životního prostředí hledá produkční agenturu pro filmový festival EKOFILM

Kdo bude produkovat 49. a jubilejní 50. ročník Mezinárodního filmového festivalu EKOFILM? Ministerstvo životního prostředí jako každoroční pořadatel tohoto prestižního soutěžního festivalu právě zjišťuje, kdo má ambici ucházet se o produkci dalších dvou ročníků festivalu. Vydalo proto Výzvu k poskytnutí informací v rámci předběžné tržní konzultace. Na jejím základě v brzké době ministerstvo vypíše nadlimitní veřejnou zakázku v otevřeném řízení, v níž vybere produkční agenturu pro následující dva ročníky festivalu.

Do MFF Ekofilm se ročně hlásí přes dvě stovky převážně dokumentárních snímků z celého světa. EKOFILM má kromě filmové soutěžní části i bohatý doprovodný program zaměřený na některé z aktuálních environmentálních témat současnosti. Festival každý rok navštíví na 4 tisíce diváků. Doprovodný program cílí na zvyšování informovanosti a zájem veřejnosti o problematiku životního prostředí. Buduje pozitivní vztah k přírodě a otevírá diskusi k nejrůznějším ekologickým tématům, a to prostřednictvím přednášek a workshopů s odborníky, diskuzí a besed se zajímavými hosty i tvůrci soutěžních filmů, koncertů a dalších forem kulturního programu. Předmětem chystané veřejné zakázky bude komplexní zajištění pořádání festivalu, a to z pohledu programového, organizačního, technického, personálního a marketingového.

Ministerstvo životního prostředí hledá kreativního a spolehlivého partnera. EKOFILM je prestižní a osvědčenou akcí s dlouhodobou historií. Přispívá k otevírání celospolečenských debat na ožehavá environmentální témata současnosti. V letošním roce se věnoval ochraně klimatu.

Lhůta pro poskytnutí informací končí 12. 12. 2022 v 11:00 hod..

Zdroj:MŽP
Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
Electrolux - domácí spotřebiče
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů