Pátek, 31. března 2023

Aplikace pro Vybrané údaje majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací - MPVaK

Aplikace pro Vybrané údaje majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací - MPVaK

Software určený pro vodoprávní úřady ke zpracování Vybraných údajů majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací od jednotlivých zpracovatelů evidence.

Aplikace MPVaK určená pro vodoprávní úřady sloužící ke zpracování Vybraných údajů majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací.

Program ,,MPVak - vybrané údaje majetkové a provozní evidence" byl vytvořen pro uživatelské prostředí MS Windows XP a vyšší. Program nemá zvláštní nároky na hardwarové vybavení.

Aplikace je nyní ke stažení ve verzi 3.23.0.1. Instalace se provádí pomocí balíčku ,,Instalace_aplikace_MPVaK_VU.MSI", který je v příloze. Aktualizaci starší verze lze provést pomocí souboru ,,zaloha_aplikace_MPVaK_VU.zip" nebo odinstalováním předchozí verze a nainstalováním nové. Popis instalace i aktualizace je popsán v přiloženém souboru ,,Postup_instalace_nebo_aktualizace_aplikace_MPVaK_VU.pdf". Data pořízená ve starší verzi se neztratí ani odinstalováním starší verze ani aktualizací ze souboru zip. Soubor ,,zaloha_aplikace_MPVaK_VU.zip" obsahuje zálohu adresáře s nainstalovanou aplikací MPVaKVU. Lze ho použít v případě aktualizace předchozí verze MPVaKVU nebo nechtěného smazání nebo poškození instalace. V těchto případech se soubor zkopíruje do adresáře s nainstalovaným MPVaKVU a průzkumníkovi se rozbalí příkazem "Extrahovat vše".

UPOZORNĚNÍ:
Přiložený instalační balíček vcredist_x86.exe si stáhněte pouze, pokud se po instalaci při spuštění aplikace objeví chybová hláška ,,Aplikaci nelze spustit, protože chybí knihovna".

Přílohy jsou aktualizovány k 15.1.2023

MPVaK verze 3.23.0.1 datum 15.1.2023

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
Meva - výrobky prověřené generacemi
Electrolux - domácí spotřebiče
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů