Čtvrtek, 23. května 2024

Evropský týden udržitelné energie

Evropský týden udržitelné energie (EUSEW) je největší každoroční akce věnovaná obnovitelným zdrojům energie a efektivnímu využívání energie v Evropě. Zahrnuje řadu činností zaměřených na budování bezpečné energetické budoucnosti pro Evropu.

Evropský týden udržitelné energie

Letošní 18. ročník politické konference se bude konat v hybridním formátu v Bruselu a online ve dnech 11.-13. června 2024.

Pokud přispíváte k vývoji nebo implementaci klimaticky neutrálních řešení nebo technologií pro komunitu, podnik, průmysl? pak je Evropský týden udržitelné energie právě pro vás. Každoroční akce je příležitostí setkat se se zúčastněnými stranami, které podporují energetickou účinnost a obnovitelné zdroje energie, seznámit se s úspěšnými opatřeními a politikami a inspirovat inovace ke splnění cílů EU v oblasti energetiky a klimatu.

Více o zapojení a konferenci EUSEW zde.

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
ELKOPLAST CZ, s.r.o. - česká rodinná výrobní společnost která působí především v oblasti odpadového hospodářství a hospodaření s vodou
NEVAJGLUJ a.s. - kolektivní systém pro plnění povinností pro tabákové výrobky s filtry a filtry uváděné na trh pro použití v kombinaci s tabákovými výrobky
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů