Neděle, 3. března 2024

E.ON v číslech - 20

E.ON v číslech - 20

20 - s tolika středními a vysokými školami s elektrotechnickým nebo ekonomickým zaměřením aktuálně spolupracuje společnost E.ON. Řada jejich studentů pak najde v E.ONu i pracovní uplatnění. Pro zástupce nových škol, kteří by měli zájem o spolupráci, společnost nyní spustila speciální formulář, díky němuž mohou E.ON napřímo kontaktovat.

Společnost E.ON dlouhodobě podporuje vzdělávání studentů a ročně do něj investuje přes 4 miliony korun. Se školami pravidelně jedná o aktivitách, které pomáhají studentům s přípravou na potenciální kariéru v rámci skupiny E.ON v České republice. Středoškolákům i vysokoškolákům nabízí různé stipendijní a trainee programy nebo konzultace bakalářských a diplomových prací. Zájemci mohou využít i řadu stáží a praxí, kde si vyzkouší teoretické informace ze školy v reálném pracovním prostředí.

Dále E.ON pomáhá školám formou technického vybavení i zapojením svých odborníků do výuky. A od letoška jde ještě dál. V září totiž distribuční společnost EG.D, která patří do skupiny E.ON, otevřela svou vlastní třídu se tříletým učebním oborem elektrikář silnoproud na Střední škole elektrotechnické a energetické v Sokolnicích u Brna. Od příštího školního roku pak stejnou třídu plánuje pro velký zájem otevřít i na dalších elektrotechnických školách v Třebíči a v Hluboké nad Vltavou.

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
ELKOPLAST CZ, s.r.o. - česká rodinná výrobní společnost která působí především v oblasti odpadového hospodářství a hospodaření s vodou
NEVAJGLUJ a.s. - kolektivní systém pro plnění povinností pro tabákové výrobky s filtry a filtry uváděné na trh pro použití v kombinaci s tabákovými výrobky
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů