Středa, 24. dubna 2024

Digitalizace v praxi: České zastoupení Škoda Auto spustilo fleetový konfigurátor

Digitalizace v praxi: České zastoupení Škoda Auto spustilo fleetový konfigurátor

Škoda Auto spustila po novém roce fleetový konfigurátor pro zájemce z řad firemních odběratelů. Nový nástroj pro konfiguraci flotilových vozidel mohou využívat nejen fleetoví manažeři, ale i sami zaměstnanci. Díky tomu se celý proces objednávání a schvalování významným způsobem zjednodušuje. I nadále platí, že všichni, kteří pro potřeby své firmy odeberou alespoň 2 vozy během 12 měsíců, získávají statut velkoodběratele a mají možnost čerpat benefity fleetového programu značky Škoda.


Digitalizace stále více ovlivňuje prodejní agendu
Zcela intuitivní a uživatelsky přívětivá on-line platforma umožňuje fleetovým manažerům jednoduše konfigurovat firemní vozidla a zároveň snadno komunikovat s prodejci. Do procesu výběru a objednávky vozu mohou také přizvat konkrétního zaměstnance, aby se podílel na konfiguraci svého služebního vozu. Velkou výhodou tohoto konfigurátoru je skutečnost, že se dokáže přizpůsobit firemní politice. Zaměstnanci si tak mohou svůj vůz nakonfigurovat přesně tak, aby odpovídal nastaveným pravidlům uvnitř firmy. ,,Unikátní fleetový konfigurátor představuje významné usnadnění pro správce vozových parků ve firmách i naši dealerskou síť. Skvělá je především možnost jednoduše konfigurovat vozidla v souladu s car policy konkrétního zákazníka," vysvětluje koordinátor fleetového prodeje českého zastoupení Škoda Auto Michal Nykl.

Snadno a rychle bez zbytečné administrativy
Poptávku vybraných a individuálně nakonfigurovaných vozidel lze přímo v moderním uživatelském prostředí konfigurátoru odeslat vybranému autorizovanému obchodníkovi.
Ten ji pak potvrdí a zašle nabídku na dané vozy. Pokud fleetový manažer nabídku odsouhlasí, objednané vozy se zadají do výroby. Prodejci navíc mají možnost do konfigurátoru zakomponovat různé slevy a další zákaznické výhody. Veškerá komunikace a schvalovací procesy probíhají v transparentním on-line prostředí, které zásadním způsobem snižuje administrativní náročnost a urychluje celou agendu. Systém disponuje automatizovanými kontrolními mechanismy, které ochrání jak firmu a její zaměstnance, tak prodejce a jejich vozy.

Velkoodběratelské podmínky pro kohokoliv při odběru alespoň 2 vozů za rok
Výhod fleetového programu značky Škoda mohou na českém trhu využít všichni, kdo odebírají alespoň 2 vozy během 12 měsíců. Nejde jen o přímou slevu z pořizovací ceny, ale i o individuální nabídku financování nebo garanci sjednaných podmínek po celou dobu trvání rámcové kupní smlouvy. Jedinečný benefitní program pamatuje také na zaměstnance velkoodběratelů. I oni mohou čerpat řadu výhod při nákupu nových vozů pro svou osobní potřebu. Vozy Škoda se ve fleetových prodejích těší velké oblibě, protože si dlouhodobě udržují vysokou zůstatkovou hodnotu. Na území ČR se nachází přes 170 autorizovaných prodejců a 224 servisů včetně 36 fleetových center, která se zaměřují na služby pro velké zákazníky s ročním odběrem více než 20 vozů Škoda.

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
ELKOPLAST CZ, s.r.o. - česká rodinná výrobní společnost která působí především v oblasti odpadového hospodářství a hospodaření s vodou
NEVAJGLUJ a.s. - kolektivní systém pro plnění povinností pro tabákové výrobky s filtry a filtry uváděné na trh pro použití v kombinaci s tabákovými výrobky
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů