Čtvrtek, 23. května 2024

VÝSADBA STROMŮ S CESTOU ZA SNEM :)

VÝSADBA STROMŮ S CESTOU ZA SNEM :)

Rádi bychom naší partnerské organizaci Cesta za snem tímto poděkovali za přizvání na akci výsadby stromů, která se konala na Zelený čtvrtek v Praze.

????

Cesta za Snem každoročně pořádá Metrostav handy cyklo maraton - určen všem, kdo milují kolo, kdo mají rádi pohyb a sport, ale také těm, kdo chtějí ve svém životě něco změnit. Trasa z Prahy přes 14 krajů České republiky, jedná se o týmovou štafetu čtyř nebo osmi členných smíšených družstev. Ženy i muži, lidé zdraví i nějak handicapovaní, všichni společně jedou úžasnou cyklistickou pouť za sportem, přes celou naší krásnou republiku!

Cílem této akce je podpora udržitelnosti a regenerace přírody, která bojuje s klimatickými změnami. Za každý ujetý kilometr v Metrostav Handy Cyklo Maratonu byla vysazena jedna sazenice stromu. Tímto přispíváme k tomu, že budeme moci i nadále žít v souladu s přírodou a sportovat na čerstvém vzduchu. ???????????

Zdroj: https://www.asekol.cz/

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
ELKOPLAST CZ, s.r.o. - česká rodinná výrobní společnost která působí především v oblasti odpadového hospodářství a hospodaření s vodou
NEVAJGLUJ a.s. - kolektivní systém pro plnění povinností pro tabákové výrobky s filtry a filtry uváděné na trh pro použití v kombinaci s tabákovými výrobky
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů