Úterý, 28. května 2024

Den Země na FSV UK

Den Země na FSV UK

Na pondělí 22. dubna připadá celosvětový Den Země. Fakultní Pracovní skupina pro udržitelnost organizuje u této příležitosti pro naše studenty a zaměstnance hned několik aktivit v Areálu Jinonice.

  • Od 9:00 se můžete ve foyer A těšit na swap pokojových rostlin, řízků, semínek a květináčů. Rostliny a květináče můžete přinést, vyměnit či si odnést od pondělí 22. 4. od 9:00 do středy 24. 4. do 11:00.
  • Od 22. dubna od 9:00 do 24. dubna do 11:00 si můžete ve foyer A prohlédnout prezentaci plakátů zaměřených na udržitelný život v Areálu Jinonice. U výstavy bude prostor i pro vaše nápady a zpětnou vazbu, které můžete na tabulích u plakátů zanechat na samolepících lístkách.
  • Od 14:00 zorganizovala Pracovní skupina pro udržitelnost setkání akademických a vědeckých pracovníků FSV UK k tématu udržitelnosti. Vítáni jsou všichni, kdo se ve své práci či výzkumu zabývají udržitelností či souvisejícími tématy. Setkání proběhne v místnosti C523. Pro více informací kontaktujte Elišku Pohnerovou na e-mailu eliska.pohnerova@fsv.cuni.cz.

http://fsv.cuni.cz/

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
ELKOPLAST CZ, s.r.o. - česká rodinná výrobní společnost která působí především v oblasti odpadového hospodářství a hospodaření s vodou
NEVAJGLUJ a.s. - kolektivní systém pro plnění povinností pro tabákové výrobky s filtry a filtry uváděné na trh pro použití v kombinaci s tabákovými výrobky
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů