Úterý, 28. května 2024

ČIŽP: Oslavte s námi Den Země v Újezdě nad Lesy

ČIŽP: Oslavte s námi Den Země v Újezdě nad Lesy

Srdečně vás zveme na DEN ZDRAVÉ ZEMĚ, který se uskuteční 22. dubna 2024 na Multifunkčním sportovišti a před prvním stupněm Masarykovy základní školy v Újezdě nad Lesy. Akce je určena pro všechny, kteří se zajímají o zdraví naší planety i vlastního těla.

Program začíná v 8:30 a potrvá do 17:00. Dopolední část (8:30 - 12:00) bude věnována školám a školkám, odpoledne (12:00 - 17:00) se otevře pro širokou veřejnost.

Zastavte se u stánku České inspekce životního prostředí, kde vás seznámíme s moderními technologiemi, které inspektoři využívají při své práci. Ukážeme vám také vybrané exempláře ohrožených druhů živočichů nebo rostlin, se kterými se nelegálně obchoduje. Děti se mohou těšit na interaktivní úkoly a sladkou odměnu.

Na akci naleznete další různé stánky s osvětou na téma jako je příroda, voda a lidské zdraví. Nebudou chybět ani názorné ukázky první pomoci. Přijďte si užít tento zajímavý den plný nových poznatků a zážitků!

Těšíme se na Vás.

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
ELKOPLAST CZ, s.r.o. - česká rodinná výrobní společnost která působí především v oblasti odpadového hospodářství a hospodaření s vodou
NEVAJGLUJ a.s. - kolektivní systém pro plnění povinností pro tabákové výrobky s filtry a filtry uváděné na trh pro použití v kombinaci s tabákovými výrobky
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů