Pondělí, 5. prosince 2022

Pozvánka na konferenci Pollutec - horizons

1. - 4. prosince 2009, Paříž - Severní výstaviště VILLEPINTE) - vybavení, technologie a služby pro životní prostředí

Pozvánka na konferenci Pollutec - horizons

Veletrh Pollutec je určen všem zástupcům průmyslu a představitelům orgánů státní správy, kteří se angažují v oblasti životního prostředí. Letošního ročníku se zúčastní na 40 000 návštěvníků, 1400 vystavovatelů z 35 různých zemí, kteří na celkové ploše 50 000m2 představí nejúplnější nabídku zařízení a služeb pro prevenci a řešení problémů znečištění ve všech oblastech:

voda, odpad, recyklace, vzduch, hluk, energie, obnovitelné zdroje, rehabilitace znečištěných míst, analýza/měření/kontrola, trvale udržitelný rozvoj, zdraví a životní prostředí, ochrana životního prostředí atd.

Čestným hostem letošního ročníku je Canada, která představí své poznatky a nové technologie zejména z oblastí čištění vody, dekontaminace půdy či úspor energie.

Své národní stánky představí na Pollutecu 2009 Itálie, Izrael, Jižní Korea, Polsko, Portugalsko a Švýcarsko.Vstup na veletrh: zdarma na základě předregistrace (přes naši kancelář nebo přes www.pollutec.com vložením kódu GB z přiložené pozvánky) do 1.12.2009. Bez předregistrace na místě vstupenka za 42 EUR.


Pro více informací k veletrhům, dopravě, ubytování či pro své vstupenky zdarma se obraťte na kancelář veletrhů v Praze: ACTIVE COMMUNICATION tel/fax: 222 518 587, info@francouzskeveletrhy.cz, více také na www.francouzskeveletrhy.cz

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
Electrolux - domácí spotřebiče
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů