zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

KRAJSKÁ KONFERENCE VYKEV SE USKUTEČNÍ V CENTRU ENVIRONMENTÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ PODPOVRCH

23.02.2013
Ekologické vzdělání a výchova
KRAJSKÁ KONFERENCE VYKEV SE USKUTEČNÍ V CENTRU ENVIRONMENTÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ PODPOVRCH

Ve středu 6. března 2013 se uskuteční již 13. ročník Krajské konference koordinátorů ekologické výchovy a dalších zájemců ze škol v Kraji Vysočina. Setkání pořádají Chaloupky o.p.s a místem konání se pro letošní rok stane Centrum environmentálního vzdělávání PodpoVRCH v jihlavské ZOO

"Účastníci konference se seznámí s aktuálním stavem podpory environmentálního vzdělávání v ČR, dále s nabídkou aktivit a vzdělávacích programů na nově vzniklých pracovištích Chaloupek - Krátké a Horní Krupé a Centra PodpoVRCH," uvádí Jana Čížková, organizátorka konference. Možnosti spolupráce seniorů a děti představí Michaela Brhlová v rámci prezentace projektu Most mezi generacemi. V praktických dílnách budou představeny nové metodické materiály projektu E-DUR a Les ve škole, škola v lese. Především pro pedagogy druhých stupňů a středních škol je určena interaktivní výstava Nakupování pod drobnohledem, která nabízí zajímavé činnosti např. prověřování klamavých reklam, práce s kolekcí zadrženého zboží ČOI a třídění zboží běžné spotřeby podle údajů na obalech. "Program Jihovýchodní Asie: daleká země, blízký problém, poukáže, na spojitost mezi kritickou situací zvířat a pralesů v jihovýchodní Asii a naší každodenní činností," doplňuje program Čížková.

Všichni účastníci konference mohou zdarma získat unikátní metodické materiály projektu E-DUR Zlatá nit v hodnotě 3. 000,- Kč. Tyto materiály jsou motivovány tematikou Slunce.

Přihlášku a podrobnější informace naleznete na www.chaloupky.cz.
Akce je akreditována jako DVPP (další vzdělávání pedagogických pracovníků).

Více informací poskytne:
Jana Čížková, tel.: 734 523 758, email: jana.cizkova@chaloupky.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
4
11. 2021
4.11.2021 - Konference
Praha, HubHub - Palác Ara
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí