Novinky 7.G: No Future?

V prvním letošním čísle Sedmé generace se mimo jiné dozvíte odpovědi na tyto otázky: Kudy udržitelněji? Proč si budoucnost představujeme temně?...

24. února 2013
Novinky 7.G: No Future?
  1. NOVÉ ČÍSLO: No Future?
  2. FOTOGALERIE: Zlevněnky & farmářské obchody
  3. PRO PŘEDPLATITELE: 7.G v roce 2013
  4. VÝPRODEJ: Ročník 2012 za dvě stovky

NOVÉ ČÍSLO
No Future?

V prvním letošním čísle Sedmé generace se mimo jiné dozvíte odpovědi na tyto otázky: Kudy udržitelněji? Proč si budoucnost představujeme temně? Budeme za 20 let ekologicky dál? Proč vodomilný hmyz nesnáší moderní architekturu? Jak prodávají britští farmáři? Po čem zákazník touží, ale v hyper-super marketech to nenajde? Proč by neměli zbourat Vlněnu? Postaví Poláci první jadernou elektrárnu? Hrála média při prezidentské volbě roli větší, nebo menší než si myslíte? Jak vypadá Hollywood podle Kellera? Před kým a čím nás varuje James Lovelock? Proč máme věřit v hodnotu Utopie? Víte, kde se ocitnete po duševní iniciaci? Seznam všech článků čísla najdete zde.

FOTOGALERIE
Zlevněnky a farmářské obchody

Více fotek než v tištěném čísle tentokrát uvidíte u reportáže Dominika Grohmanna, sledujícího mikrosvět zlevněnek, i u tak trochu kontra-reportáže Veroniky Frélichové, která v Anglii pátrala po inspirativních farmářských obchodech. Polské aktivist(k)y proti plánované stavbě jaderné elektrárny si pak můžete prohlédnout tady.

PRO PŘEDPLATITELE
7.G v roce 2013

Loňským předplatitelům a předplatitelkám Sedmé generace připomínáme, že si mohou předplatné snadno prodloužit na této webové stránce. Cena základního ročního předplatného zůstává na 390 korunách, s Šelmím diářem, aktualizovaným Desaterem domácí ekologie nebo knížkou Příroda a krajina v okolí Svaté Heleny vyjde o něco dráž. Všechny varianty včetně e-předplatného a Slovenska najdete zde.

VÝPRODEJ
Ročník 2012 za dvě stovky

Letošní jednička je sice už na světě, pokud byste se však chtěli ohlédnout za ročníkem minulým a nemáte jej po ruce, můžete si všech šest loňských čísel pořídit za 200 korun (včetně poštovného). Stačí nám napsat na sgenerace@hnutiduha.cz. Do názvu e-mailu prosím uveďte "Ročník 2012", děkujeme.
Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
Electrolux - domácí spotřebiče
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů