Zelení v rámci kampaně využívají i taktiku window-2-window a oslovují touto netradiční cestou voliče přímo v oknech jejich bytů. „Zelení jsou na prahu zvolení do Evropského parlamentu. V jednom z posledních průzkumů jsme získali 4,9 % a jde nám o každý hlas. Proto jsme se vydali oslovovat voliče nejen na zemi, ale také ve vzduchu. Inspirací pro kampaň od okna k oknu byla taktika politika z indického Dillí. Je jasné, že se jedná o nadsázku, ale z řady ohlasů víme, že voliči oceňují právě naše mimořádné nasazení. A to je také důvod, proč půjdou v pátek a v sobotu k volbám a dají zeleným svůj hlas,“ uvádí Ondřej Liška, předseda zelených.
The post Zelení vedou kampaň ve vzduchu: slaňují domy a oslovují voliče v oknech appeared first on Strana zelených.
Zelení vedou kampaň ve vzduchu: slaňují domy a oslovují voliče v oknech
20. května 2014 14:47
Politika
Celý článek: http://www.zeleni.cz/zeleni-vedou-kampan-ve-vzduchu-slanuji-domy-oslovuji-volice-oknech/
Zdroj: Zeleni.cz