Největší čeští developeři se pustili do boje proti povinnému zvyšování energetické účinnosti budov. Byty podle nich kvůli tomu zdraží až o 15 procent, úspory za energie navíc prý navíc spolknou vyšší náklady na provoz technologií.
Čeští developeři brojí proti energetickým úsporám, prý zdraží byty
28. červenece 2014 10:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/cesti-developeri-broji-proti-energetickym-usporam-pry-zdrazi-byty
Zdroj: Ekolist.cz