V pasivním standardu bylo v České republice postaveno už více než tisíc domů. Osmdesát z nich o víkendu otevře své dveře veřejnosti. Budou mezi nimi rodinné domy, administrativní a školicí centra, ale i několik bytových domů a první pasivní základní umělecká škola. Od pátku do neděle 7. listopadu až
9. listopadu se totiž koná 11. ročník mezinárodních Dní otevřených pasivních domů.
Jak se žije v pasivním domě? Jejich majitelé otevřou o víkendu dveře veřejnosti
6. listopadu 2014 1:37
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz