Národní registr účastníků trhu, do něhož se musejí povinně zapsat všechny subjekty, které provádějí transakce na velkoobchodních trzích s energiemi v rámci Evropské unie, spustil dne 5. ledna 2015 Energetický regulační úřad. Všichni účastníci trhu tedy mohou již nyní provádět své registrace tak, aby splnili podmínky nařízení Evropské unie REMIT o integritě a transparentnosti velkoobchodního trhu s energií.
,,Registrace do Národního registru účastníků trhu byla spuštěna téměř okamžitě po přijetí...
ERÚ: Účastníci energetického trhu se mohou registrovat v národním registru v souvislosti s nařízením REMIT
Zdroj: Tretiruka.cz - energie