Z desítky největších evropských energetik jsme nejméně zadlužení, říká generální ředitel ČEZ Daniel Beneš v rozhovoru pro Lidové noviny. Logicky se tedy nabízí úvaha, že by se firma měla zajímat o další nákupy v zahraničí. Energetická politika Evropské unie hovoří o výrazném nárůstu podílu spotřeby z obnovitelných zdrojů na úrovni nějakých minimálně 27 procent v roce 2030. Je zřejmé, že tím segmentem výroby, který posílí, budou především obnovitelné zdroje. Nové investiční příležitosti budou...
Šéf ČEZ pro LN: Stát nemá důvod se nás zbavit, plníme plán a vyděláváme
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/sef-cez-pro-ln-stat-nema-duvod-se-nas-zbavit-plnime-plan-a-vydelavame/
Zdroj: Tretiruka.cz - energie