Ministr životního prostředí chce mít do konce března složený tým, který bude bojovat s nelegálním byznysem s odpady. Ministr už sice o vznikajícím týmu poprvé promluvil před dvěma týdny, deníku Aktuálně.cz však popsal, kdo všechno se bude na činnosti týmu podílet a jak bude skupina fungovat.
"Tam by měly represivní složky spolupracovat ještě více než dnes. Česká inspekce životního prostředí, Česká obchodní inspekce, policie a částečně i obce. Ty mají stejně jako kraje kompetenci chodit na...
Tým proti boji s nelegálním byznysem s odpady má být hotov v březnu
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/tym-proti-boji-s-nelegalnim-byznysem-s-odpady-ma-byt-hotov-v-breznu1/
Zdroj: Tretiruka.cz - odpady