Středočeský kraj podpoří měření kvality ovzduší v Kladně a v Mladé Boleslavi. Rada kraje se na svém jednání dne 9. února 2015 zabývala sledováním kvality ovzduší ve středních Čechách a rozhodla, že i nadále finančně podpoří měření imisí v nejrizikovějších lokalitách. ,,Na měření na Kladensku radní vyčlenili z rozpočtu Středočeského kraje na letošní rok 670 tisíc korun, monitoring v Mladé Boleslavi bude kraj stát 50 tisíc korun," uvedl středočeský hejtman Miloš Petera...
Středočeský podpoří měření kvality ovzduší ve stanicích na Kladensku a v Mladé Boleslavi
Zdroj: Tretiruka.cz - ovzduší